Шановні клієнти. У зв'язку з військовими діями в нашій країні, магазин тимчасово не працює!

Розвиваючі іграшки


У цій категорії немає товарів.

Психологи, що займаються вивченням повноцінного розвитку дітей з перших днів їхнього життя, довели, що найбільш ефективним і приємним способом адаптації до навколишнього світу є гра. Саме завдяки іграм дітки швидше і легше розвивають корисні навички, такі як, наприклад, концентрація уваги, диференціювання картинок і предметів, дрібну моторику і багато іншого.
Гарною підмогою в прагненні батьків допомогти малюкові пізнати навколишній світ, стануть розвиваючі іграшки . Їх можна розділити за віковими категоріями.
  • З перших днів життя і до року. У зв'язку з тим, що в цьому віці малюки в основному спочатку перевіряють предмети на їх «живучість», а потім і на «їстівність», іграшки цієї категорії повинні бути достатньо міцними, екологічними і яскравими. Такі іграшки не повинні містити дрібні деталі та гострі краї. Пластмасові або гумові іграшки / брязкальця різних кольорів, пищалки, книжечки для ванни, м'які кубики з яскравими і зрозумілими картинками, розвиваючі килимки і мобілі - чудово підійдуть для діток. Актуальними також будуть і прорізувачі для зубів .

  • Починаючи з року, малюки отримують навички правильного поводження з предметами. Їм цікаво привертати увагу до себе і спостерігати за іншими людьми. У цьому віці вони переймають перші знання про те, що добре, а що погано. Тут для дитини можна купити розвиваючі іграшки з серії сортерів, різноманітні плюшеві іграшки, іграшки-ходунки (включаючи дитячі машинки), ляльки, іграшки для купання та м'які пазли. Залишаться актуальними брязкальця, пищалки і кубики.

  • У двох - трирічному віці малюк стає більш спостережливим. Зазвичай він вже вміє розрізняти кольори, форми і розміри предметів. Для дитини цих років, як і раніше будуть цікаві сортери і кубики, вона із задоволенням буде грати з м'ячем і зацікавиться простим конструктором. Корисними стануть м’які ведмедики і ляльки, іх можна використовувати для відпрацювання побутових навичок, таких як годування, одягання і роздягання, висаджування на горщик.

    Але не варто забувати, що жодна іграшка не замінить уваги батьків.