Шановні клієнти. У зв'язку з військовими діями в нашій країні, магазин тимчасово не працює!

Мобілі на ліжечкоКарусель на ліжечко Ведмедики - 2/374, Canpol Babies

Карусель на ліжечко Ведмедики - 2/374, Canpol Babies

Даний мобіль виготовлений компанією Canpol, яка відома своїм відповідальним підходом до пі..

Карусель для подорожей Sensory Toys - 68/083

Карусель для подорожей Sensory Toys - 68/083

Карусель для подорожей Sensory Toys - 68/083..

Плюшева музична карусель Sensory Toys - 68/084

Плюшева музична карусель Sensory Toys - 68/084

Плюшева музична карусель Sensory Toys - 68/084..

Електронна музична карусель з проектором - 75/100_blu

Електронна музична карусель з проектором - 75/100_blu

Електронна музична карусель з проектором - 75/100 blu..

Електронна музична карусель з проектором - 75/100_pin

Електронна музична карусель з проектором - 75/100_pin

Електронна музична карусель з проектором - 75/100_pin..

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Відчуття новонародженого малюка абсолютно відрізняються від тих, які відчуваємо ми - дорослі. Для нього навколишній світ - це потік швидко змінюваних образів, до яких він поступово звикає і вчиться правильно розуміти. Малюк, ще не вміє відокремлювати себе, від середовища навколо нього, не вміє зіставляти причину і наслідок, всі почуття, образи і звуки для нього не пов'язані між собою.

Пізнання навколишнього світу починається для дитини з розвитку зорових, смакових, нюхових, тактильних, а потім і слухових відчуттів. Образ мами, запах і смак її молока, відчуття ніжних материнських обіймів, звук її голосу - стають першими стимулами для розвитку малюка. А особливості інших членів сім'ї, які знаходяться біля дитини з моменту її народження, дозволяють йому отримати перші навички в умінні диференціювати складові навколишнього світу.

Добре в розвитку маляти зарекомендували себе мобілі на ліжечко - спеціальні музичні карусельки з підвісними фігурками, які кріпляться на дитяче ліжечко. Перші такі іграшки зафіксовані ще в Київській Русі. Над колискою малюка підвішували дерев'яних птахів, які служили не тільки забавою для маленького чуда, а й оберегом для його здоров'я. Сучасні мобілі набагато різноманітніші. Різні форми, кольорові гами, мелодії, матеріали виготовлення дозволяють задовольнити будь-який смак, навіть найвимогливіших батьків.
Сама музична карусель на ліжечко може бути використана вже з перших днів життя дитинки, аж до 3-х років. Іграшки ж, які підвішуються до основи, прослужать ще довше, адже їх можна зняти і використовувати окремо.

На нашому сайті можна купити як пластикові так і плюшеві мобілі компанії Canpol. Перед тим, як купувати мобіль, рекомендуємо звернути увагу на те, що вони бувають механічними (працюють від ручного заводу механізму карусельки) і електронні (працюють від батарейок), з різною кількістю мелодій.