При грудному вигодовуванні знайомство малюка з пляшкою відбувається зазвичай до 6-ти місяців, коли вводиться прикорм. Ті дітки, які з яких-небудь причин перебувають на штучному або змішаному годуванні, знайомляться з нею набагато раніше. Яким же вимогам повинні відповідати сучасні
пляшечки ?
- У першу чергу варто звернути увагу на матеріал виготовлення. Найбільш поширені в наші дні пластикові пляшки. Вони досить легкі, не б'ються, можуть володіти найрізноманітнішими формами та оформленням. Їх зручно брати з собою на прогулянку і в поїздки.
Перед тим, як купити дитячу пляшечку, важливо впевнитися в якості та безпеці пластика. Більшість батьків зараз віддають перевагу пляшкам, які не містить речовину Бісфенол А (ВРА), яка вважається шкідливою для здоров'я.
Окрему увагу варто приділити тритановим пляшечкам. Матеріал Tritan визнаний одним з кращих в медичній промисловості за своїми екологічними, хімічними та гігієнічними властивостями. Canpol став першим брендом, який запровадив у виробництво тританові пляшечки (арт. 11/821, арт. 11/841).
Завжди актуальними залишаються також пляшечки зі скла. Вони дуже довговічні, легко переносять багаторазову стерилізацію, мають високий рівень екологічності (арт. 42/202, арт. 42/101). - Ще один показник, який слід врахувати, - це форма. Тут слід звернути увагу на простоту гігієнічного догляду за виробом, а також зручність для малюка, коли він почне вчитися пити самостійно. Пляшка повинна комфортно лягати в ручки дитини. Так, наприклад, чудово підійдуть пляшечки LOVI з арт. 21/540, арт. 21/512 або Canpol - арт. 59/100, арт. 56/201.
В середньому батькам знадобиться 6 пляшечок різної місткості. Поки дитина ще зовсім маленька, підійдуть кілька - об'ємом від 120 мл, а потім, коли малюк підросте - від 240 мл. В дорогу або на прогулянку можна взяти з собою більш місткі пляшечки, наприклад, місткістю 330 мл (арт. 59/205).
На сайті представлені також латексні і силіконові соски з ефектом «антіколіковий захист» (арт. 23/900, арт. 18/712), спеціальна конструкція яких запобігає заковтування малюком повітря під час їжі.