Підігрівачі й стерилізаториПідігрівач електричний багатофункціональний - 77/053, Canpol babies

Підігрівач електричний багатофункціональний - 77/053, Canpol babies

Підігрівач електричний багатофункціональний - 77/053, Canpol babies..

Підігрівач електричний для пляшечок, сірий - 77/051_grey, LOVI

Підігрівач електричний для пляшечок, сірий - 77/051_grey, LOVI

Підігрівач електричний для пляшечок, сірий - 77/051_grey, LOVI..

Підігрівач електричний для пляшечок, білий - 77/051_whi, LOVI

Підігрівач електричний для пляшечок, білий - 77/051_whi, LOVI

Підігрівач електричний для пляшечок, білий - 77/051_whi, LOVI..

Стерилізатор електричний паровий із сушкою Lovi - 12/209

Стерилізатор електричний паровий із сушкою Lovi - 12/209

Електричний паровий стерилізатор з сушкою LOVI - це інноваційне поєднання двох функцій, з..

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Товари, розміщені в цій категорії, відносяться до тих, які значно полегшують догляд за дитиною і дозволяють заощадити час.

Сучасні підігрівачі для пляшечок - чудове і незамінний по своїй зручності пристосування для розігріву молочних сумішей і дитячого харчування. Вони компактні і безпечні, більшість з них підходить також для контейнерів і баночок з їжею для малюка (наприклад, арт. 12/202).
Під час розігріву їжі в такому підігрівачі, в ній зберігається набагато більше вітамінів і корисних речовин, ніж при підігріві в мікрохвильовій печі. Кожен підігрівач для пляшечок працює за принципом водяної бані, і при цьому набагато зручніше в експлуатації. Він рівномірно прогріває їжу, а вбудований регулятор температури перешкоджає її перегріву. до того ж це пристосування здатне протягом пів години підтримувати необхідну температуру їжі.

Для швидкої та ефективної стерилізації пляшечок Вашого малюка, рекомендуємо купити стерилізатор для пляшечок . Він просто незамінний для економії часу і простий в експлуатації. При його використанні не потрібно застосовувати розчини для стерилізування або мийних засобів, стерилізатор економічний і безпечний.
На сайті представлені електричний стерилізатор (арт. 77/050) і паровий контейнер-стерилізатор для мікрохвильової печі (арт. 2/847).

Якщо Ви хочете купити корисний подарунок для мами, що годує - підігрівач дитячого харчування і стерилізатор дитячих пляшечок стануть відмінним варіантом!