О брендах Canpol babies і Lovi

Лого Канпол

Ми раді представити Вашій увазі товари популярної польської компанії CANPOL sp.z oo.виготовленні для діток від 0 до 3 років та мам - Canpol babies і Lovi.

       Як відомо, виробництво товарів цією організацією здійснюється не тільки в Польщі, але й в Німеччині, Чехії, Китаї, Тайвані, Таїланді та Великобританії.

Компанія CANPOL sp.z oo володіє безліччю нагород, як польських, так і міжнародних, але найголовнішою нагородою, як зізнаються працівники цієї організації, є повна довіра тисяч батьків по всій Європі, включаючи і нашу державу.
Нагороди Канпол Беби

Торгова марка Canpol babies почала своє існування в 1990-му році. Бренд охоплює практично весь спектр необхідних для малюка речей, починаючи з народження і аж до досягнення малятком трьох-чотирьох років. Тут Ви знайдете продукцію для годування, догляду, розваги та розвитку, а також безпеки малюка. Також є широкий асортимент товарів для мам, по догляду і гігієні.

У категорії «Аксесуари для мам» представлені зручні сумки і термоупаковки для прогулянок з дітьми, білизна для вагітних і годуючих, спеціальні одноразові прокладки для грудей, силіконові насадки на соски, що дозволяють уберегти травмовані зони, не припиняючи при цьому годування. І, звичайно ж, можна вибрати і купити молоковідсмоктувачі з ніжним масажним впливом і високою ефективністю.

Продукція торгової марки Канпол відома своєю якістю, безпекою, різноманітністю дизайнів і кольорів, які дарують малюкам радість і допомагають у розвитку. Компанія постійно вдосконалює колекцію виробів і розробляє нові моделі, щорічно оновлюючи асортимент.


ЛогоЛовиТорговую марку LOVI можна назвати особливою гордістю компанії CANPOL sp.z oo. Будучи результатом 20-річного досвіду у виробництві аксесуарів для годування діток, а також досліджень лікарів - неонатологів, педіатрів та неврологів, бренд випустив першу і єдину в Європі динамічну соску.

Динамічна соска LOVI так само, як і материнські груди, змінює свою форму під час годування, підкоряючись ритму і силі смоктання малюка. Інноваційна запатентована технологія неоднорідних силіконових шарів дозволяє дитині самому регулювати потік молока завдяки інтенсивності активного смоктання. А пляшечка, також унікальної форми, не тільки підказує правильний спосіб її утримувати, але і рухається в ритмі смоктання.


       В асортимент продукції торгової марки LOVI входять:

Пляшки: стандартні - з функціями контейнерів для зберігання їжі; самостерилізуючі; багатофункціональні силіконові - з м'якою ложечкою і функціями контейнерів для зберігання та замороження їжі.

Динамічні соски для пляшечок.

Динамічні пустушки.

Чашки та поїльники.

Молоковідсмоктувачі.

Прокладки для бюстгальтерів і накладки на соски.

Щітки для пляшечок, футляри та тримачі для пустушок, окремі насадки і ручки для чашок і поїльничків, ложки до пляшечок.

       Динамічна соска і пляшечки Lovi були досліджені в лікарнях і дитячих поліклініках. Унікальні властивості продуктів підтвердили лікарі, акушерки і Мами по всій Європі.